Motorové oleje pro dodávky do 3,5t

Mobil Delvac City Logistics F 5W-30
Specifikace a schválení:
ACEA A5 / B5 , A1 / B1 , API SL
Ford WSS M2C913-D , WSS M2C913-C ,
Motorový olej pro dodávkové automobily FORD. Plně syntetický vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej, zaručující funkčnost filtru pevných částic a zajišťující dlouhou životnost. Tento olej nové generace pečuje především o nízkou spotřebu paliva a snížení škodlivin. Používejte pouze pro motory k tomu určené.

Mobil Delvac City Logistics P 5W-30
Specifikace a schválení:
ACEA C2 , API SN
Peugeot Citroen Automobiles B71 2290
Motorový olej pro dodávkové automobily Peugeot/Citroen. Plně syntetický vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej zaručující funkčnost filtru pevných částic a zajišťující dlouhou životnost. Tento olej nové generace pečuje především o nízkou spotřebu paliva a snížení škodlivin. Používejte pouze pro motory k tomu určené.

Mobil Delvac City Logistics V 5W-30
Specifikace a schválení:
ACEA C3,
VW 504 00/507 00
Motorový olej pro dodávkové automobily Volkswagen. Plně syntetický vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej zaručující funkčnost filtru pevných částic a zajišťující dlouhou životnost. Tento olej nové generace pečuje především o nízkou spotřebu paliva a snížení škodlivin. Používejte pouze pro motory k tomu určené.

Mobil Delvac City Logistics M 5W-30

Specifikace a schválení:
ACEA A5 / B5 , A1 / B1 , API SL
Ford WSS M2C913-D , WSS M2C913-C ,

Motorový olej pro dodávkové automobily Mercedes. Plně syntetický vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej, zaručující funkčnost filtru pevných částic a zajišťující dlouhou životnost. Tento olej nové generace pečuje především o nízkou spotřebu paliva a snížení škodlivin. Používejte pouze pro motory k tomu určené.

Mobil Delvac Light Commercial Vehicle E 10W-40

Specifikace a schválení:
ACEA A3 / B3 , API SL ,
MB 229.1 , VW 505 00 / 501 01

Snižuje opotřebení a poskytuje výborné mazací schopnosti dieselových (bez DPF) i benzínových motorů, které pracují v různých jízdních podmínkách, typických pro městský provoz. Je doporučen pro motory starší konstrukce. Polosyntetický motorový olej zaručující dlouhou životnost motoru a vynikající ochranu proti vzniku úsad.

Share This