Plastická maziva

MOBIL Chassis Grease LBZ
GP00G-50
Polotekuté plastické mazivo vyvinuté speciálně pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech. Doporučeno pro mazací systémy těchto výrobců: Willie Vogel AG, Berlin (do -25°C), Mercedes Benz (list 264.0 Semi-Fluid Greases), MAN (MAN 283 Li-P 0/000)

Mobilgrease Special
NLGI 2
Výkonné vysokotlaké plastické víceúčelové mazivo do velmi namáhaných aplikací v osobních i nákladních vozech a zemědělských strojích. Chrání proti opotřebení, rzi a vysokoteplotní oxidací. Doporučený rozsah pracovní teploty je od -20° do 130°C.

Mobilgrease XHP 221
NLGI 1
Plastické mazivo, které se používají u celé řady zařízení. U průmyslových, automobilových, stavebních a námořních aplikací. Doporučován pro průmyslová valivá ložiska, kardanové klouby a ložiska kol s diskovými brzdami.

Mobilgrease XHP 222
NLGI 2
Plastické mazivo s lithným komplexem, určené pro mnoho aplikací, které pracují v náročných provozních podmínkách. Vytváří pevný a silný mazací film. Používá se hlavně u osobních a lehkých nákladních vozidel.

Mobilux EP 2
NLGI 2
Univerzální plastické mazivo doporučované pro aplikace, kde je nutná maximální ochrana proti průniku vody. Pro většinu typů průmyslových aplikací. Doporučený rozsah pracovních teplot od -20°C do 130°C.

Mobilux EP 3
NLGI 3
Plastické mazivo vhodné především k mazání uzavřených ozubených převodů a ložisek v netěsných převodových skříních. Doporučený rozsah pracovních teplot od -25°C do 120°C.

Share This